Workshop Output Creativity

12.–13.4. tvůrčí workshop VJ

2014

Zajímá vás jaké možnosti a technické postupy lze využít ve video-mappingu? Jak se vypořádat s prostorem, technikou, použitelnými materiály a technikami?

Jak se z vás stane VJ, který nepouští jen otrocky stažené videosamply? Tak přesně pro Vás jsme připravili tvůrčí workshop, ve kterém projdeme všechny nástrahy světelných pastí. Vaším outputem bude společné živé vystoupení před publikem v lunchmeat klubu NEONE s realizací vítězného návrhu z vašich stagedesignů.

18.4. performance účastníků workshopu
na Warmup akci se Slugabedem a spol. v Neone.

Lektoři:

Jakub Larva (Aeldryn) – Pohybuje se na hranici mezi analogovou a digitální technologií. Analogový materiál, a především reálný pohyb v něm obsažený, v sobě skrývají neopakovatelný moment přítomnosti, zatímco digitální nástroje pomáhají tento vjem umocnit a rozšiřovat do dalších tvarů, obrazů a kompozic.

AdeAnejde – Snaží se obsáhnout všechny možné obory a tím ve svých uměleckých pracích dosáhnout různorodosti technik i výsledných obrazů. Jako VJ se nejvíce specializuje na techniku Tagtool (živé malování světlem pomocí tabletu a gamepadu) a na klasickou frame by frame animaci.

Registrační poplatek: 600,- Kč
Kapacita: 10 míst
Workshop bude veden v českém jazyce
Přineste si svůj počítač s nainstalovaným Resolume Arena 4.1.8 , web kamery, fotoaparáty,mobily, midi kontrolery, papíry, tužky a jiné věcičky, které by se daly použít

Přihlášky zasílejte na workshop@lunchmeat.cz (do předmětu uveďte název workshopu).

Organizuje Lunchmeat.

 

 
Posted in VjTagged